Xx Msn Board xX Paylasim Merkeziniz.
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Msn Meraklılarının BuLuşma Noktası , Msn Messenger yahoo Hack,Hacker hakkında aradığınız Ne varsa Burada!!

AnasayfaGaleriLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Pc ele geçirme cafelerde %100

YazarMesaj
hackercasus
Uzmn.Hacker
Uzmn.Hacker
hackercasus

Erkek
Rep Puanı :
path="" title="" permalink="">

Takım : Pc ele geçirme cafelerde %100 D1e2ee3fede4072d5e25570324a07802
Sanal Hayvanı : Pc ele geçirme cafelerde %100 Ejderha890bf
Ruh Hali : Pc ele geçirme cafelerde %100 Anlayi10

ÖzeLLikLer
+Rep Gücü:
Pc ele geçirme cafelerde %100 Left_bar_bleue10000/10000Pc ele geçirme cafelerde %100 Empty_bar_bleue  (10000/10000)
Pc ele geçirme cafelerde %100 Empty
MesajKonu: Pc ele geçirme cafelerde %100   Pc ele geçirme cafelerde %100 Icon_minitimeSalı Haz. 10, 2008 2:33 am

Bu yöntem sadece handycafe kurulu olan cafede denedim oluyor.Biliyoruz ki handycafe programı server client ilişkisi içinde çalışıyor.Bizde client kurulu olan makinaları yönetebiliriz.Şimdi
1.Adım
Handycafe server indir:http://rapidshare.com/files/108213650/handysetupse.exe
2.Adım
Handycafe serverı kuralım.Bizden restart atmamızı isteyecek hayır diyoruz.
3.Adım
Programı acıyoruz ve kullanıcı yerine ADMIN sifre yerine PASSWORD yazıyoruz(büyük harf olmasına dikkat). bizden kayıt olmamızı istiyor ve önceden kayıtlı diyoruz
4.Adım
(Programın demo sürümünü kullandıgımız için sadece 3 makina görüyor ki bu bile yeter.)
5.Adım
Trojanımızı hazırlıyoruz örnegin prorat uygun
6.Adım
Makinanın üstüne geliyoruz sag tıklıyoruz gelişmiş diyoruz.Dosya gönder diyoruz . Masa ismini seçiyoruz ve gönder çalıştır diyoruz trojanımız calısıyor.

Gerisi size kalmış msn hack için kapatırsınız msnsini adam mutlaka mailine tekrar girecek sizde keylogger ile sifresini okuyabilirisiniz.Lütfen masum insanlar üzerinde kullanmayınız

Not:Tamamen kendim buldum alıntı falan yazmayınız.

Pc ele geçirme cafelerde %100
1 sayfadaki 1 sayfası