Xx Msn Board xX Paylasim Merkeziniz.
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Msn Meraklılarının BuLuşma Noktası , Msn Messenger yahoo Hack,Hacker hakkında aradığınız Ne varsa Burada!!

AnasayfaGaleriLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Security Bölüm Kuralları

YazarMesaj
hackercasus
Uzmn.Hacker
Uzmn.Hacker
hackercasus

Erkek
Rep Puanı :
path="" title="" permalink="">

Takım : Security Bölüm Kuralları D1e2ee3fede4072d5e25570324a07802
Sanal Hayvanı : Security Bölüm Kuralları Ejderha890bf
Ruh Hali : Security Bölüm Kuralları Anlayi10

ÖzeLLikLer
+Rep Gücü:
Security Bölüm Kuralları Left_bar_bleue10000/10000Security Bölüm Kuralları Empty_bar_bleue  (10000/10000)
Security Bölüm Kuralları Empty
MesajKonu: Security Bölüm Kuralları   Security Bölüm Kuralları Icon_minitimeSalı Haz. 10, 2008 2:18 am

1. Açacağınız konuyu sadece Security bölümünde değil bütün bölümlerde Arama yaptırarak daha önce açılmamış olmasının kontrol edilip; daha önce açılmış ise o konuyu açmamak,

2. Yardım almak istediğiniz konularda konu başlığına hangi konuda yardım almak istediğinizi ve o konunun yardım almak amaçlı açıldığını belirtmeniz, konu başlığında "Yardım", "Acil Yardım", "Çok Önemli" ve buna benzer ifadelerin yer almaması,

3. Bölümün açıklamasındaki "Web Üzerinde Gizlilik ve Güvenlik" ibaresiyle ilgisi olmayan mesajlar yazılmaması ve açacağınız konunun sadece Security (Güvenlik) alanı ile ilgili olması,

4. Bu kurallar dışında açacağınız konu Antivirüs, Firewall veya diğer Güvenlik programları ile ilgili ise sabit başlıklar altındaki kategorilere açılması,

6. Kurallara uymayanlar önce uyarılacak, kural ihlali’nin tekrarı halinde ceza-i işlem uygulanacaktır.

# Alt Forumların ( Kişisel AV, AntiSPY, Firewall Spyware, Virüs ) kendi içlerinde kuralları mevcuttur. Bunlara ( 1 , 2 ) uyularak konuların açılması önem arz etmektedir.

# Kurallara uymayan ve ya alt forumda olması gerekirken ana bölüme açılan ( ya da tam tersi ) konular silinmeden önce açan kişi bir kereye mahsus uyarılır, devamı halinde konular direk silinir.

# Antivirüs, AntiSpyware, Firewall konuları AV, AntiSPY, Firewall bölümüne, Casus yazılımlar ve virüs konuları ise Spyware, Virüs bölümüne açılacaktır.

# Kaspersky Key & Crack Area’dan başka sabit AV konusu yoktur.

Security Bölüm Kuralları
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-